0

Prezentacja teatrzyku „Kapelusz Muchomora”

Październik 11th, 2012 / / categories: Aktualności /

Prezentacja teatrzyku „Kapelusz Muchomora”

W ramach cyklu „Dzieci dzieciom”, grupa „Muchomorki” zaprezentowała teatrzyk pt. ,,Kapelusz muchomora” swoim młodszym kolegom z przedszkola, nauczycielom innych grup i dyrekcji placówki. W programie teatrzyku znalazły się zagadki, piosenki i wiersze o grzybach. Spotkanie zakończyły wspólne zabawy śpiewno-ruchowe i gratulacje dyrekcji– pani Doroty Szewczyk za wspaniały występ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>